Sıkça Sorulan Sorular

SSS

Sıkça Sorulan
Sorular

Yıllık yenileme her sene yenilenen domain (alanadı) ve hosting alanınızın yenilenmesidir. Yılda 1 kere ödenir ve takip eden senelerde aynı tarihlerde ödemeye devam edersiniz.

Web sitenizin yönetimi için yönetim paneline size iletilen kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yapabilirsiniz. Eğer kullanıcı adınızı veya şifrenizi hatırlamıyorsanız, sistemimizde kayıt olan telefon numaranızdan çağrı merkezimizi arayabilir veya firmanızın uzatısıyla bize mail gönderebilirsiniz.
Not: Farklı numara veya mail adreslerine kesinlikle bilgiler iletilmeyecektir.

Herhangi bir zaman diliminde teknik destek alabilirsiniz. Çağrı merkezimiz haftaiçi 09.00 ile 18:00 arasında çağrı kabul etmektedir. Resmi tatiller, hafta sonu ve mesai saatleri dışında ise mail yoluyla taleplerinizi iletebilirsiniz.

Elbette. Bunun için tek yapmanız gereken çağrı merkezimizi aramak veya bize mail yoluyla ulaşarak teknik destek talep etmelisiniz.

SSL Sertifikası web sitenizdeki kullanıcı bilgilerinin şifrelenerek gönderilmesi için kullanılır. SSL Sertifikası taşıyan web siteleri tarayıcıda güvenli olarak görünür. Kredi kartı ile alışveriş yapılan web sitelerinde zorunludur fakat günümüzde bir çok kurumsal firma da bu sertifikayı edinir ve müşterilerine güven verir.

Aradığınızı Bulamadınız Mı?